Pomoc kuchenna

Dodane: Poniedziałek, 21 Wrzesień, 2020  09:09
  • Kategoria: Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEL-MED Sp.z.o.o

Opis oferty pracy:

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,FEL-MED'' Sp. z o.o. zatrudni pomoc kuchenną do pracy w zakładzie opiekuńczo-leczniczym znajdującym się w Konstantynowie Łódzkim.

Praca w rozdzielni posiłków zakładu opiekuńczo-leczniczego: wydawanie posiłków pacjentom oraz utrzymywanie porządku w rozdzielni posiłków zakładu, współpraca z dietetykiem zakładowym.

Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Praca w zależności od preferencji kandydata na umowę zlecenie lub umowę o pracę. Nie wykluczamy osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Prosimy o przesyłanie lub dostarczenie cv drogą elektroniczną poprzez portal Lento lub osobiście do siedziby firmy: ul. Szpitalna 6, Łódź.


CV powinno zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez S.Z.O.Z. ,,FEL-MED’’ Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).Klauzula informacyjna dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „FEL-MED” Sp. z o.o., ul. Szpitalna 6, 92-207 Łódź:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „FEL-MED” Sp. z o.o., ul. Szpitalna 6, 92-207 Łódź, zwany dalej Administratorem. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego Inspektora Ochrony Danych, pisząc na adres iod"małpa" felmed.pl.
Twoje dane przetwarzane są w celach związanych z procesem rekrutacji. Podanie twoich danych osobowych jest dobrowolne.
Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom.
Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
Twoje dane będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji.
Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania jak również do ograniczenia przetwarzania danych.
W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*


* Profilowanie oznacza dowolna formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się).
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konstantynów Łódzki
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEL-MED Sp.z.o.o
Na Lento.pl od 28 maj 2014
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia Wyślij email znajomemu